Rozvrh katedry ZS

   

 

  

 

 

 

Vyučující   Předmět   Zkratka   Den   Čas   Místnost   Typ kurzu
 
Balík   Četba a interpretace latinských filosofických textů III   BLTC3   ST   10:30-12:00   EA-10026   Seminář
             
Balík  Interpretace latinských filosofických textů MILT ST 16:00-18:00 EA-01025 Seminář
             
Balík Četba a interpretace latinských filosofických textů I BLTC1 ST 12:00-13:30 EA-11026 Seminář
             
Bártová Metody religionistického výzkumu BMRVY PO 17:00-19:00 EA-12022 Seminář
             
Bártová Současná religiozita I BSRE1 PO 10:00-12:00 EA-01025 Přednáška
             
Bártová Antropologie náboženství BANNA PO 15:00-17:00 EA-01025 Seminář
             
Cíbik Politická filosofie BPOLF ST 16:00-17:30 EA-13025 Přednáška
             
Cíbik Teorie a praxe argumentace BARGU ST 17:30-19:00 EA-13025 Cvičení
             
Dyndová Četba odborných religionistických textů II BCRO2 ST 12:00-14:00 EA-11022 Seminář
             
Dyndová Současná religiozita I BSRE1 ST 10:00-12:00 EA-11026 Seminář
             
Grygar Novověká filosofie BNOVO ČT 09:30-11:00 DB-B4 Přednáška
             
Grygar Novověká filosofie BNOVO ČT 11:00-13:00 EB-01010 Seminář
             
Grygar Filosofie vědy BVEDY ČT 14:00-16:00 DB-B4 Přednáška
             
Grygar Noetika a filosofie vědy I MNOE1 ČT 16:00-18:00 DB-B4 Přednáška
             
Grygar Filosofická propedeutika pro nefilosofy BFPRN 09:00-11:00 EA-10024 Přednáška
             
Grygar Filozofická propedeutika FIPRE 09:00-11:00 EA-10024 Přednáška
             

Hejduk

Kalášková

Filosofická propedeutika BFIPR ÚT 08:00-10:00 DB-B4 Přednáška
             

Hejduk

Kalášková

Filosofická propedeutika BFIPR ÚT 12:00-13:00 EA-12022 Seminář
             
Hejlek Filosofie a romantismus FROM1 ÚT 16:00-18:00 EA-13024 Přednáška
             

Hesová

Vala

Islám I BISL1 ÚT 15:00-17:00 EA-01025 Přednáška
             

Hesová

Vala

Islám I BISL1 ÚT 17:00-19:00 EA-01025 Seminář
             
Holba Tradice jižní a východní Asie III. BTAN3 ČT 10:00-14:00 EA-14012 Přednáška
             
Horáček Hebrejština II BHEB2 PO 12:00-14:00 EA-01038 Cvičení
             
Horáček Judaismus I BJUD1 PO 14:00-16:00 EA-01038 Seminář
             
Horáček Judaismus I BJUD1 PO 10:00-12:00 DB-B4 Přednáška
             
Horáček Křesťanství I BKRE1 ST 10:00-12:00 DB-B4 Přednáška
             
Horáček Řečtina BREJ ST 12:30-14:00 EA-01025 Seminář
             
Horák Současná filozofie I MSOF1 11:00-13:00 EA-10026 Seminář
             
Jinek Politické myšlení I MPOM1 ÚT 13:00-14:30 EA-14012 Seminář
             
Jinek Doktorandské kolokvium I. KOLO1 ÚT 15:00-17:00 EA-13022 Seminář
             
Jinek Politické myšlení I MPOM1 ÚT 11:30-13:00 EA-14012 Přednáška
             
Jinek Politické myšlení III MPOM3 ST 11:00-12:30 EA-01037 Přednáška
             
Jinek Politické myšlení III MPOM3 ST 12:30-14:00 EA-01037 Seminář
             
Krása Antická filosofie I BANT1 ÚT 17:00-19:00 EA-13022 Přednáška
             

Krása

Valentinová

Seminář Katedry filosofie a religionistiky SKFR ST 14:00-16:00 EA-01025 Seminář
             

Kuneš

Sikora

Metafyzika I MMET1 PO 08:30-10:00 EA-13025 Přednáška
             

Kuneš

Sikora

Metafyzika I MMET1 PO 10:00-11:00 EA-13025 Seminář
             
Novotný Projekt bakalářské práce BPBCP ÚT 17:00-19:00 EA-11022 Seminář
             
Novotný Křesťanství I BKRE1 ST 12:00-14:00 EA-11022 Seminář
             
Ondračka Tradice jižní a východní Asie I. BTAN1 ÚT 08:00-12:00 EA-10030 Přednáška
             
Pacovská Etika ETIC ST 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
             
Pacovská Etika I METI1 ST 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
             

Pacovská

Rozen

Etika II BETI2 ST 10:00-12:00 EA-01025 Přednáška
             
Pató Akademická četba anglických textů I BAJ1 ČT 08:00-09:30 EB-01009 Seminář
             
Prázný Etika III METI3 PO 10:00-11:30 EA-10026 Přednáška
             
Prázný Etika III METI3 PO 11:30-13:30 EA-10026 Seminář
               
Prázný Etika I BETI1 ÚT 10:00-12:00 DB-B4 Přednáška
                 
Prázný Filosofie výchovy BFIVY ÚT 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
                   
Prázný Etika ETIKA ÚT 10:00-12:00 DB-B4 Seminář
                   
Prázný Filozofie výchovy BFVH ÚT 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
                   
Prázný Filozofie výchovy FIVYH ÚT 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
                   
Prázný Úvod do filozofie BFIL ČT 10:00-11:30 EB-E2 Přednáška
                   
Rokyta Mezináboženský dialog I BMND1 ÚT 08:30-10:00 EA-10022 Přednáška
                   
Rokyta Koncepce otroctví a filosofie OTFI ÚT 10:00-12:00 EA-10022 Seminář
                   
Rokyta Křesťanská filosofie MKRF ST 08:30-10:30 EA-10026 Přednáška
             
Rokyta Sociologie náboženství BSONA ČT 08:30-10:00 EA-12022 Přednáška
                   
Rokyta Psychologie náboženství BPSNA ČT 10:30-12:00 EB-01009 Přednáška
                   
Sikora Seminář k bakalářské práci BSBP PO 12:00-13:30 EA-01025 Seminář
                   
Sikora Současná filozofie MSOFI ČT 09:00-09:45 EA-10025 Seminář
                   
Sikora Současná filozofie MSOFI ČT 09:45-10:30 EA-10025 Přednáška
       
                   
Sikora Diplomový seminář I MDIS1 ČT 10:30-12:00 EA-10025 Cvičení
                   
Sikora Filosofie 18. století BFI18 08:30-10:00 EA-11026 Přednáška
                     
Sikora Filosofie 18. století BFI18 10:00-11:30 EA-11026 Seminář
             
Sikora Antická filosofie I BANT1 12:30-14:00 EA-11026 Seminář
                     
Skopal Četba buddhistických textů BCBT 10:00-12:00 EA-10025 Seminář
                     
Štampach Vybrané otázky současné religiozity BVOSR 13:00-15:00 EA-01037 Přednáška
                     
Štampach Vybrané otázky současné religiozity MVOSR 13:00-15:00 EA-01037 Přednáška
                     
Trnka Filosofická antropologie BANTR PO 10:00-12:00 EB-E2 Přednáška
                     
Trnka Česká filosofie MCEF PO 12:00-14:00 EB-01024 Seminář
                     
Valentinová Diplomový seminář DISE PO 17:30-19:00 EB-01010 Seminář
                     
Valentinová Vybrané otázky z religionistiky III BVOR3 ÚT 12:00-14:00 EA-01037 Seminář
       
             
Valentinová Dějiny náboženství I BDNA1 ST 17:00-19:00 EA-01038 Přednáška
 
           

Valentinová

Novotný

Úvod do religionistiky I BREL1 ÚT 15:00-17:00 EA-12022 Seminář
                     

  

Dokumenty: 
PřílohaVelikost
PDF icon Rozvrh katedry ZS 2021162.52 KB