Rozvrh katedry

 

Vyučující   Předmět   Zkratka   Den   Čas   Místnost   Typ kurzu
 
Balík   Latina pro filosofy I   BLAT1   ST   12:00-14:00   EA-11026   Seminář
             
Balík Četba latinských filosofických textů I CLT1 ST 16:00-18:00 EA-11026 Seminář
             
Balík Interpretace latinských filosofických textů MILT ST 14:00-16:00 EA-11026 Seminář
             
Balík Interpretace latinských filosofických textů II ILFT2 ST 14:00-16:00 EA-11026 Seminář
             
Cíbik Teorie a praxe argumentace BARGU ÚT 11:00-13:00 EA-10030 Cvičení
             
Fredriksson Filozofie vědy I FIVE1 ČT 13:00-15:00 EB-01023 Přednáška
             
Fredriksson Interpretace anglických filosofických textů MIAT ČT 13:00-15:00 EB-01023 Seminář
             
Fredriksson Současná filozofie I MSOF1 ČT 13:00-15:00 EB-01023 Seminář
             
Grygar Filozofická propedeutika FIPRE PO 16:30-18:00 DB-B4 Přednáška
             
Grygar Úvod do filosofie BFIL ČT 10:00-12:00 EB-E2 Přednáška
             
Grygar Novověká filosofie BNOVO ČT 13:30-15:00 EA-10026 Seminář
             
Grygar Filosofie vědy BVEDY ČT 15:00-17:00 EA-10026 Přednáška
             
Grygar Hermeneutika - seminář II HERS2 8:00-10:00 EA-01025 Seminář
             
Horáček Judaismus I BJUD1 ÚT 12:00-14:00 DB-B4 Přednáška
             
Horáček Judaismus I BJUD1 ÚT 14:00-16:00 DB-B4 Seminář
             
Horáček Hebrejština III BHEB3 ST 10:00-11:30   Cvičení
             
Horáček Křesťanství I BKRE1 ST 12:00-13:30 UA-A3 Přednáška
             
Horáček Křesťanství I BKRE1 ST 13:30-15:00 UA-A3 Seminář
             
Hesová Islám I BISL1 ÚT 11:00-12:30   Přednáška
             
Hejduk Česká filosofie MCEF ÚT 8:00-10:00 EA-11026 Seminář
             
Hejduk Láska a přátelství (nejen) I EROS1 ÚT 10:30-12:00 EA-11026 Seminář
             
Hejduk Problémy interpretace filozofických textů I PITF1 ÚT 8:00-10:00 EA-11026 Přednáška
             
Hejlek Úvod do filosofie dějin FIHIS ÚT 15:00-17:00 EA-01025 Přednáška
             
Horák Moderní a současná francouzská filozofie MOFIF 10:00-12:00 EA-01025 Přednáška
             
Jinek Dějiny filosofie jako dějiny politického myšlení I DFDP1 ÚT 11:00-12:30 EA-11022 Přednáška
             
Jinek Politické myšlení I MPOM1 ÚT 12:30-14:00 EA-11022 Seminář
             
Jinek Dějiny filosofie jako dějiny politického myšlení III DFDP3 ÚT 11:00-12:30 EA-11022 Přednáška
             
Jinek Vybrané kapitoly z dějin české filosofie I VKDC1 ÚT 12:30-14:00 EA-11022 Seminář
             
Jinek Politické myšlení I MPOM1 ÚT 11:00-12:30 EA-11022 Přednáška
             
Jinek Seminář k bakalářské práci SBCPF ST 12:00-13:30 EA-11022 Seminář
             
Krása Filosofická propedeutika BFIPR PO 16:00-17:30 EA-11026 Přednáška
             
Krása Filosofická propedeutika BFIPR PO 17:30-18:30 EA-11026 Seminář
             
Krása Antická filozofie I ANFI1 ÚT 10:30-12:00 EA-11026 Seminář
             
Krása Antická filosofie I BANT1 ST 10:00-12:00 EA-11026 Přednáška
             
Kuneš Metafyzika I MMET1 ST 8:00-10:00 EB-01023 Přednáška
             
Kuneš Metafyzika I MMET1 ST 10:00-11:00 EB-01023 Seminář
             
Pacovská Antická filozofie I ANFI1 ST 11:00-13:00 EB-01023 Seminář
               
Pacovská Etika II BETI2 ST 11:00-13:00 EB-01023 Přednáška
                 
Pacovská Filozofie výchovy II FIVY2 ST 11:00-13:00 EB-01023 Přednáška
                   
Pacovská Etika I METI1 ST 11:00-13:00 EB-01023 Přednáška
                   
Pató History of Philosophy II HIPH2 ÚT 10:00-12:00 EA-10025 Přednáška
                   
Prázný Dějiny pedagogiky DEPE ST 10:00-12:00 EA-10022 Přednáška
                   
Prázný Filozofie výchovy BFVH ČT 10:00-12:00 DB-B4 Přednáška
                   
Prázný Etika I BETI1 ČT 14:00-16:00 EA-11026 Přednáška
                   
Prázný Filozofie výchovy II FIVY2 ČT 10:00-12:00 DB-B4 Přednáška
                   
Rokyta Křesťanská filozofie KRFI PO 8:30-10:00 EA-01025 Přednáška
             
Rokyta Vybrané otázky z religionistiky III BVOR3 PO 12:00-14:00 EA-01025 Seminář
                   
Rokyta Současná religiozita I SRE1 PO 14:00-15:30   Seminář
                   
Rokyta Křesťanské myšlení KRMY PO 8:30-10:00 EA-01025 Přednáška
                   
Rokyta Náboženství a násilí NANA PO 12:00-14:00 EA-01025 Seminář
                   
Rokyta Současná religiozita I SRE1 PO 12:00-14:00 EA-01025 Přednáška
                     
Rokyta Komparativní náboženství I CORE1 ST 8:30-10:00 EB-01012 Seminář
                   
Rokyta Mezináboženský dialog I MND1 ST 8:30-10:00 EB-01012 Přednáška
                   
Rokyta Sociologie náboženství BSONA ČT 8:30-10:00 EB-01019 Přednáška
                     
Rokyta Psychologie náboženství BPSNA ČT 10:00-12:00 EB-01019 Přednáška
             
Sikora Antická filosofie I BANT1 PO 8:00-10:00 EA-11026 Seminář
                     
Sikora Současná filozofie MSOFI PO 10:30-11:15 EA-11026 Přednáška
                     
Sikora Současná filozofie MSOFI PO 11:15-12:00 EA-11026 Seminář
                     
Sikora Současná filozofie SOFI PO 10:30-11:15 EA-11026 Přednáška
                     
Sikora Současná filozofie SOFI1 PO 10:30-11:15 EA-11026 Přednáška
                     
Sikora Metafyzika I MMET1 ST 8:00-10:00 EB-01023 Přednáška
                     
Sikora Interpretace latinských filozofických textů I ILFT1 ST 10:00-11:00 EB-01023 Seminář
                     
Sikora Základy moderního myšlení MOMY1 ST 8:00-10:00 EB-01023 Seminář
                     
Sikora Metafyzika I MMET1 ST 10:00-11:00 EB-01023 Seminář
             
Sikora Filosofie 18. století BFI18 8:00-10:00 EA-01037 Přednáška
             
Sikora Filosofie 18. století BFI18 10:00-12:00 EA-01037 Seminář
             
Sikora Úvod do Kantovy filozofie I KAFI1 10:00-12:00 EA-01037 Seminář
                     
Štampach Náboženský fundamentalismus NAFU 13:00-15:00 EB-01012 Přednáška
                     
Vala Islám I BISL1 ÚT 14:00-16:00   Seminář
                     
Valentinová Metody religionistického výzkumu BMRVY PO 10:00-12:00 EA-01025 Seminář
                     
Valentinová Úvod do religionistiky I BREL1 PO 12:00-14:00 EA-01025 Přednáška
                     
Valentinová Seminář k bakalářské práci BSBCP ST 10:00-12:00   Seminář
                     
Valentinová Diplomový seminář DISE ST 12:00-14:00   Seminář
                     
Valentinová Dějiny náboženství I BDNA1 ST 17:00-19:00 EB-E2 Přednáška
                     
Valentinová Seminář k bakalářské práci SBCPR ST 10:00-12:00   Seminář
                     
Valentinová Dějiny náboženství I DNA1 ST 17:00-19:00 EB-E2 Přednáška
             
Zátka Hermeneutika II HERM2 ÚT 13:00-15:00 EA-11026 Přednáška
                     
Zátka Novověká filosofie BNOVO ÚT 15:00-16:30 EA-11026 Přednáška